Szkolenia Zamknięte

Szkolenia zamknięte umożliwiają personalizację  szkolenia w oparciu o potrzeby oraz profil działalności Klienta i są dedykowane określonej grupie odbiorców z jednej instytucji. Proces projektowania szkoleń zamkniętych obejmuje dostosowanie programu szkolenia do specyfiki firmy, dobór odpowiednich metod, realizację programu, ewaluację procesu szkoleniowego i przygotowanie raportu. Szkolenia zmknięte są prowadzone w następujących obszarach tematycznych:Medycyna, Prawo, IT,Finanse, Sprzedaż.

Celem szkoleń zamkniętych jest profesjonalna i merytoryczna realizacja indywidualnych potrzeb edukacyjnych Klienta, podniesienie kompetencji pracowników firmy a także integracja zespołu.

Instytucje zainteresowane organizacją szkolenia zamkniętego zapraszamy do przesłania zapytania na adres e-mail: kontakt@mbacademy.pl
W odpowiedzi na zapytanie ofertowe, skontaktujemy się z Państwem w celu identyfikacji Państwa indywidualnych potrzeb szkoleniowych.

1200

GODZIN KURSÓW
I SZKOLEŃ

300

UKOŃCZONYCH
SZKOLEŃ

206

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

USTAWIENIA WIDOKU

Rozmiar tekstu:

Dla słabowidzących:

Mapa serwisu

Wersja tekstowa

Słownik skrótów

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.